Menüü

Lasteaia toidupäevamaksumus alates 01.08.2023:

• Sõimerühmas 2,20 eurot
  • Aiarühmas 2,80 eurot

Tartu Lasteaed Tähtvere toidud on valmistatud lasteaia oma köögis meie tublide kokkade käe all.

Oleme liitunud:

Kasvades oma toiduga loovharidusprogrammiga, mis aitab tõsta laste ja perede teadlikkust toidu kasvatamisest ja mille praktilised õppematerjalid aitavad rajada maheaeda ja rikastada aias tegutsemist. Loe lähemalt SIIT

Tervist Edendavad Lasteaiad (TEL) võrgustikuga, mille raames pöörame suurt tähelepanu väikelaste teadlikkuse tõstmisele tervislikust toitumisest ja eluviisist. Loe lähemalt SIIT

tel_logo

Taimne Teisipäev  üle-eestiline rahvatervise kampaania, mis toetab laste tervislike toitumisharjumuste kujunemist haridustee osana. Loe lähemalt SIIT.

TT logo

EL koolikava toetusprogrammidega, mille eesmärk on suurendada laste puu- ja köögivilja ning piima ja piimatoodete tarbimist  ning edendada laste tervislike  toitumisharjumuste kujundamist. Pakume lastele kvaliteetseid puu- ja köögivilju, piima (Saaremaa mahe täispiim 4-4,4%) ja piimatooteid. Laste tervisliku toitumise toetamiseks on lasteaias taotletud PRIA koolipiimatoetust ja koolipuuvilja- ja köögivilja toetust. Ühtlasi võimaldab see lapsevanema poolt kaetava toidukulu osa vähendada.

Pakume lastele kvaliteetset ja tervislikku mahetoitu, 20-50%  toorainest on mahe. Maaeluministeerium toetab koole ja lasteaedu, kes pakuvad lastele mahetoitu. Toetust saavad kõik koolid ja lasteaiad, kes kasutab toidu valmistamiseks vähemalt 20% mahepõllumajanduslikke koostisosi ning on oma tegevusest Põllumajandus- ja Toiduametit teavitanud. Tartu Lasteaed Tähtvere saab mahetoidu toetust.